De BENG vragenuurtjes worden georganiseerd door het Lente-akkoord. WoningBouwersNL is partner van het Lente-akkoord.

De afgelopen vijf jaar hebben we met het Lente-akkoord flink gerekend aan BENG. Maar hoe gaat het inmiddels in de praktijk? Waar loop je tegenaan? Er zijn al heel wat BENG-handreikingen en faq’s beschikbaar. Heb je toch nog een vraag? Stuur deze dan op naar het BENG vragenuurtje en meld je aan.

Het Lente-akkoord organiseert in februari, maart en april een maandelijks online BENG vragenuurtje. Hierin behandelen we alle vragen die binnenkomen over BENG in de praktijk. Onze experts Ieke Kuijpers-Van Gaalen (DGMR) en Harm Valk (Nieman RI) geven live antwoord.

BENG publicaties en faq’s

Hoe ziet BENG eruit? Wat betekent dit voor jou? Bekijk in ieder geval ook onze brochures en de bestaande faq’s:

Het Lente-akkoord BENG-dossier bevat bijna honderd artikelen over BENG die nog steeds actueel zijn. Bekijk ook de Veelgestelde vragen Energieprestatie BENG van RVO en de FAQ’s van bureau Nieman RI. Het uitgebreide verslag van het Lente-akkoord congres ‘BENG! Zo doe je dat’ bevat ook veel informatie en praktijkervaringen.

Stel een vraag

Heb je een BENG-vraag voor Ieke en Harm? Laat het ons weten.

Data

1e vragenuurtje: dinsdag 23 februari van 10.00 uur tot 11.30
2e vragenuurtje: dinsdag 23 maart van 10.00 uur tot 11.30
3e vragenuurtje: vrijdag 16 april van 10.00 uur tot 11.30

Aanmelden voor het eerste vragenuurtje op dinsdag 23 februari.

Wil je ook WoningBouwer worden?

Geef dan nu een boost aan je ondernemerschap en sluit je aan!

Meer informatie
WordPress PopUp Plugin